Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Recreo, Culturales, Deportivos y de Entretenimiento/CM Privat Fira Passió 2026.1.3 DIRECCIÓ ARTISTICA DE FIRAPASSIÓ 2026
CAT

Ajuntament d'Esparreguera

Catalunya|Cataluña

CM Privat Fira Passió 2026.1.3 DIRECCIÓ ARTISTICA DE FIRAPASSIÓ 2026

Resumen del contrato

Direcció artística de Firapassió 2026 (veure més detall a la Fitxa descriptiva).

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
1500 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 25 feb 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto simplificado
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 92312000
  • Expediente1448-1150/2026.1.3
  • Publicado20 feb 2026
CM Privat Fira Passió 2026.1.3 DIRECCIÓ ARTISTICA DE FIRAPASSIÓ 2026 | LicitaBot | LicitaBot