Inicio/Licitaciones Públicas/Maquinaria, Aparatos, Equipo y Consumibles Eléctricos/Subministrament d'equipament audiovisual divers destinat a diferents dependències de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots
CAT
Diputació de Barcelona
Catalunya|Cataluña
Subministrament d'equipament audiovisual divers destinat a diferents dependències de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots
Resumen del contrato
Subministrament d'equipament audiovisual divers destinat a diferents dependències de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots
📦
Lotes (4)
Subministrament d'equipament audiovisual divers destinat a diferents dependències de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots (Lote 4)
6044 €Subministrament d’equipament audiovisual – Elements auxiliars
Subministrament d'equipament audiovisual divers destinat a diferents dependències de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots (Lote 3)
9411 €Subministrament d’equipament audiovisual – Il·luminació
Subministrament d'equipament audiovisual divers destinat a diferents dependències de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots (Lote 1)
68.336 €Subministrament d’equipament audiovisual – Vídeo
Subministrament d'equipament audiovisual divers destinat a diferents dependències de la Diputació de Barcelona, dividit en 4 lots (Lote 2)
92.308 €Subministrament d’equipament audiovisual – So
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Reducció del termini màxim de lliurament20%
- Utilització de vehicles de transport menys contaminants10%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
- Preu50%
- Ampliació del termini de garantia20%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
9411 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 23 oct 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoServicios
- CategoríaCPV 31000000
- Expediente2025/0002159
- Publicado30 sept 2025

