Inicio/Licitaciones Públicas/Paquetes de Software y Sistemas de Información/Contracte de subministrament de llicències Autodesk, basat en l’acord marc promogut per Localret (exp. 1431-0012/2022)
CAT
Ajuntament de Santa Coloma de Gramenet
Catalunya|Cataluña
Contracte de subministrament de llicències Autodesk, basat en l’acord marc promogut per Localret (exp. 1431-0012/2022)
Resumen del contrato
Contracte basat en l’acord marc promogut per localret (exp. 1431-0012/2022) lot 1 de subministrament i subscripcions de programari de disseny assistit per ordinador (CAD), de sistemes d’informació geogràfica (GIS) i de programari de gestió de processos constructius.
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
44.205 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 27 nov 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoServicios
- CategoríaCPV 48900000
- Expediente2025-SUB-AM-27
- Publicado24 nov 2025

