Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Arquitectura, Construcción, Ingeniería e Inspección/Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida
CAT
Diputació de Lleida
Catalunya|Cataluña
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida
Resumen del contrato
Serveis professionals consistents en l’elaboració o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica del DUPROCIM en 152 municipis de la demarcació de Lleida
📦
Lotes (15)
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 5)
64.205 €Lot 5: Noguera 2 + Urgell 1
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 13)
47.960 €Lot 13: Urgell 2 + Noguera 4
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 2)
58.505 €Lot 2: Alt Urgell 2
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 1)
62.765 €Lot 1: Alt Urgell 1 + Cerdanya
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 4)
54.710 €Lot 4: Noguera 1
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 12)
72.445 €Lot 12: Solsonès 1 + Solsonès 2 + Berguedà
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 11)
58.660 €Lot 11: Segrià 1 + Segrià 2
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 14)
47.885 €Lot 14: Val d’Aran
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 7)
56.870 €Lot 7: Pallars Jussà 2 + Pallars Sobirà 1
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 15)
49.585 €Lot 15: Segrià 3
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 6)
63.580 €Lot 6: Pallars Jussà 1 + Alta Ribagorça
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 8)
52.050 €Lot 8: Pallars Sobirà 2
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 10)
48.340 €Lot 10: Pla d’Urgell 2 + Noguera 3
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 3)
64.830 €Lot 3: Garrigues 1 + Garrigues 2
Servei per la redacció i implantació bàsica, o revisió i implantació bàsica, o només implantació bàsica, en 152 municipis del Document Únic de Protecció Civil Municipal (DUPROCIM) a la demarcació de Lleida (Lote 9)
61.240 €Lot 9: Pla d’Urgell 1
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Preu46%
- Resta de criteris de valoració automàtica54%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
📋
Requisitos y Solvencia
- Altres condicions d'execució
- Personal tècnic o unitats tècniques
Títols acadèmics i professionals
- Relació serveis o treballs efectuats de la mateixa naturalesa en el curs de com a màxim els últims tres anys
Certificats o declaracions de bona execució
- Assegurança de responsabilitat civil per riscos professionals
Pòlissa o certificat d’assegurança per riscos professionals
- Condicions especials tipus Social
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
62.765 €
Plazo de presentación
Faltan 4 días
Hasta el 04 sept 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 71240000
- Expediente2026/109-4681
- Publicado06 ago 2026

