Inicio/Licitaciones Públicas/Prendas de Vestir, Calzado, Artículos de Equipaje y Accesorios/Subministrament vestuari pel Dep.Neteja pública i Programes d’Ocupació del SMO:TIF2026 I FOAP2025
CAT

Ajuntament de Tarragona

Catalunya|Cataluña

Subministrament vestuari pel Dep.Neteja pública i Programes d’Ocupació del SMO:TIF2026 I FOAP2025

Resumen del contrato

Subministrament vestuari pel Dep.Neteja pública i Programes d’Ocupació del SMO:TIF2026 I FOAP2025, pel termini d'un any, mitjançant contracte específic derivat de Sistema Dinàmic d'Adquisició de vestuari de l'Ajuntament de Tarragona

⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Es valorarà que l’empresa es comprometi a subministrar tots els elements de vestuari amb embalatges i/o elements reutilitzables (bosses de paper o de roba reciclada) o de materials aptes pel reciclatge orgànic, biodegradables o compostables
    5%
  • Preu unitari dels articles i dels serveis addiconals oferts
    90%
  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    N/A
  • Percentatge de descompte sobre els PVP del catàleg complert del licitador
    5%

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
4328 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 24 jul 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoServicios
  • CategoríaCPV 18100000
  • Expediente435/2026.G626-P2
  • Publicado21 jul 2026
Subministrament vestuari pel Dep.Neteja pública i Programes d’Ocupació del SMO:TIF2026 I FOAP2025 | LicitaBot | LicitaBot