Inicio/Licitaciones Públicas/Maquinaria, Equipo y Suministros de Oficina e Informática/Subministrament d’equipament TIC divers pels llocs de treball i per les infraestructures de la 2a planta del Mercat de la Florida (Equipament Florida 6.0) i per les dependències municipals de l’ Ajuntament de l’ Hospitalet de Llobregat
CAT
Ajuntament de l'Hospitalet de Llobregat
Catalunya|Cataluña
Subministrament d’equipament TIC divers pels llocs de treball i per les infraestructures de la 2a planta del Mercat de la Florida (Equipament Florida 6.0) i per les dependències municipals de l’ Ajuntament de l’ Hospitalet de Llobregat
Resumen del contrato
Subministrament d’equipament TIC divers pels llocs de treball i per les infraestructures de la 2a planta del Mercat de la Florida (Equipament Florida 6.0) i per les dependències municipals de l’ Ajuntament de l’ Hospitalet de Llobregat (2 lots)
📦
Lotes (2)
Subministrament d’equipament TIC divers pels llocs de treball i per les infraestructures de la 2a planta del Mercat de la Florida (Equipament Florida 6.0) i per les dependències municipals de l’ Ajuntament de l’ Hospitalet de Llobregat (Lote 2)
330.579 €Subministrament d’equipament TIC divers pels llocs de treball i per les infraestructures de les dependències municipals
Subministrament d’equipament TIC divers pels llocs de treball i per les infraestructures de la 2a planta del Mercat de la Florida (Equipament Florida 6.0) i per les dependències municipals de l’ Ajuntament de l’ Hospitalet de Llobregat (Lote 1)
222.697 €Subministrament d’equipament TIC divers pels llocs de treball i per les infraestructures de l’equipament FLORIDA 6.0, ubicat a la 2a planta del Mercat de La Florida
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
222.697 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 09 sept 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoServicios
- CategoríaCPV 30200000
- ExpedienteAJT/128047/2024
- Publicado12 sept 2025

