Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Recreo, Culturales, Deportivos y de Entretenimiento/(AS-7/2026) Contractació artística de la producció dels concerts de música en viu al Parc de la Remunta de L'Hospitalet de Llobregat, que tindran lloc divendres 24, dissabte 25 i diumenge 26 d'abril del 2026 en el marc de la programació cultural de les Festes de Primavera de l'any 2026
CAT

Ajuntament de l'Hospitalet de Llobregat

Catalunya|Cataluña

(AS-7/2026) Contractació artística de la producció dels concerts de música en viu al Parc de la Remunta de L'Hospitalet de Llobregat, que tindran lloc divendres 24, dissabte 25 i diumenge 26 d'abril del 2026 en el marc de la programació cultural de les Festes de Primavera de l'any 2026

Resumen del contrato

Contractació artística de la producció dels concerts de música en viu al Parc de la Remunta de L'Hospitalet de Llobregat, que tindran lloc divendres 24, dissabte 25 i diumenge 26 d'abril del 2026 en el marc de la programació cultural de les Festes de Primavera de l'any 2026

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
166.425 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 23 feb 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoNegociado con publicidad
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 92312000
  • ExpedienteAJT/4925/2026
  • Publicado19 feb 2026
(AS-7/2026) Contractació artística de la producció dels concerts de música en viu al Parc de la Remunta de L'Hospitalet de Llobregat, que tindran lloc divend... | LicitaBot