Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Recreo, Culturales, Deportivos y de Entretenimiento/(AS-9/2026) Servei de producció dels concerts de música en viu “Nits de Tributs” que tindran lloc el divendres 24 i el dissabte 25 d’abril de 2026 al passeig de la Baldosa (Bellvitge), en el marc de la programació cultural de les Festes de Primavera de l’any 2026 del municipi de l’Hospitalet de Llobregat
CAT
Ajuntament de l'Hospitalet de Llobregat
Catalunya|Cataluña
(AS-9/2026) Servei de producció dels concerts de música en viu “Nits de Tributs” que tindran lloc el divendres 24 i el dissabte 25 d’abril de 2026 al passeig de la Baldosa (Bellvitge), en el marc de la programació cultural de les Festes de Primavera de l’any 2026 del municipi de l’Hospitalet de Llobregat
Resumen del contrato
Servei de producció dels concerts de música en viu “Nits de Tributs” que tindran lloc el divendres 24 i el dissabte 25 d’abril de 2026 al passeig de la Baldosa (Bellvitge), en el marc de la programació cultural de les Festes de Primavera de l’any 2026 del municipi de l’Hospitalet de Llobregat
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
49.502 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 25 feb 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoNegociado con publicidad
- TipoObras
- CategoríaCPV 92312000
- ExpedienteAJT/4963/2026
- Publicado19 feb 2026

