Inicio/Licitaciones Públicas/Paquetes de Software y Sistemas de Información/Subministrament, instal·lació, configuració i posada en funcionament d’un servidor Dell AX-760, el subministrament de les llicències de programari associades, el servei de manteniment tècnic durant quatre anys i la formació tècnica al personal municipal de Sant Andreu de la Barca
CAT

Ajuntament de Sant Andreu de la Barca

Catalunya|Cataluña

Subministrament, instal·lació, configuració i posada en funcionament d’un servidor Dell AX-760, el subministrament de les llicències de programari associades, el servei de manteniment tècnic durant quatre anys i la formació tècnica al personal municipal de Sant Andreu de la Barca

Resumen del contrato

El present contracte té per objecte el subministrament, instal·lació, configuració i posada en funcionament d’un (1) servidor Dell AX-760, juntament amb el subministrament de les llicències de programari associades, el servei de manteniment tècnic durant quatre (4) anys i la formació tècnica al personal municipal, d’acord amb les especificacions i condicions mínimes indicades a la memòria justificativa del contracte. El conjunt constitueix una solució integrada i indissociable.

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
41.500 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 04 dic 2025
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoServicios
  • CategoríaCPV 48900000
  • ExpedienteB1432025000011
  • Publicado20 nov 2025
Subministrament, instal·lació, configuració i posada en funcionament d’un servidor Dell AX-760, el subministrament de les llicències de programari associades... | LicitaBot