Inicio/Licitaciones Públicas/Otros Servicios Comunitarios, Sociales y Personales/Acord Marc 0006/2025
CAT
Centre d'Iniciatives per a la Reinserció (CIRE)
Catalunya|Cataluña
Acord Marc 0006/2025
Resumen del contrato
Contracte Basat per al muntatge i colꞏlocació de taulells amb subministrament en les dependències judicials de Badalona
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Puntuació obtinguda en l’Acord Marc10%
- Reducció del termini màxim d’execució10%
- Preu80%
- Criteris de valoració sotmesos a judici de valorN/A
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
8332 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 04 dic 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 98300000
- ExpedienteCB SR 0428 2025
- Publicado27 nov 2025

