Inicio/Licitaciones Públicas/Paquetes de Software y Sistemas de Información/Gestió del programari ATTASpro amb subministrament de llicències i servei d’implantació i suport per a la gestió de la instal·lació de neu produïda a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (Ref. NS68/26)
CAT
Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya
Catalunya|Cataluña
Gestió del programari ATTASpro amb subministrament de llicències i servei d’implantació i suport per a la gestió de la instal·lació de neu produïda a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (Ref. NS68/26)
Resumen del contrato
Gestió del programari ATTASpro amb subministrament de llicències i servei d’implantació i suport per a la gestió de la instal·lació de neu produïda a les estacions de muntanya d’FGC Turisme (Ref. NS68/26)
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
295.301 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 20 jul 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoNegociado con publicidad
- TipoServicios
- CategoríaCPV 48218000
- ExpedienteCONTR/2026/0000000243
- Publicado14 jul 2026

