Inicio/Licitaciones Públicas/Petróleo, Combustibles, Electricidad y Otras Fuentes de Energía/2n Contracte específic del sistema dinàmic d'adquisició del subministrament d'energia de l'ICS i entitats adherides (CS/CC00/1101389975/24/PR)
CAT
ICS - Gerència de compres
Catalunya|Cataluña
2n Contracte específic del sistema dinàmic d'adquisició del subministrament d'energia de l'ICS i entitats adherides (CS/CC00/1101389975/24/PR)
Resumen del contrato
2n Contracte específic del sistema dinàmic d'adquisició del subministrament d'energia de l'Institut Català de la Salut (ICS) i entitats adherides (CS/CC00/1101389975/24/PR) Categoria 3: gas sense obligació de telelectura Categoria 4: gas amb obligació de telelectura
📦
Lotes (2)
2n Contracte específic del sistema dinàmic d'adquisició del subministrament d'energia de l'ICS i entitats adherides (CS/CC00/1101389975/24/PR) (Lote 1)
2.677.390 €Categoria 3: gas sense obligació de telelectura
2n Contracte específic del sistema dinàmic d'adquisició del subministrament d'energia de l'ICS i entitats adherides (CS/CC00/1101389975/24/PR) (Lote 2)
6.733.639 €Categoria 4: gas amb obligació de telelectura
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
2.677.390 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 27 jul 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoServicios
- CategoríaCPV 09123000
- ExpedienteCS/CC00/1101477809/27/PNSP
- Publicado24 jul 2026

