CAT

Energies Renovables Públiques de Catalunya, SA

Catalunya|Cataluña

ERPC-2025-113 - Servei relatiu a mobilitat elèctrica Zona 2

Resumen del contrato

Contracte basat en l'Acord Marc de serveis d'enginyeria i altres serveis complementaris vinculats a projectes de Generació (Lot 8), relatiu al serveis d'enginyeria necessaris per a la instal·lació d'infraestructures de mobilitat elèctrica a l'àrea de la província de Girona i les comarques del Baix Llobregat i Bages (Zona 2)

⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Rebaixa de les fites parcials
    15%
  • Ponderació de la puntuació obtinguda en l'Acord Marc
    31%
  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    N/A
  • Oferta econòmica
    49%
  • Utilització d'electricitat procedent al 100% de fonts renovables durant l'execució del contracte
    5%

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
52.000 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 15 dic 2025
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoObras
  • CategoríaCPV 71300000
  • ExpedienteERPC-2025-113
  • Publicado05 dic 2025
ERPC-2025-113 - Servei relatiu a mobilitat elèctrica Zona 2 | LicitaBot | LicitaBot