Inicio/Licitaciones Públicas/Tecnología Informática y Telecomunicaciones/Serveis de desenvolupament i implementació de millores funcionals de la plataforma digital Flexitransport Catalunya
CAT
Associació de municipis per la Mobilitat i el Transport Urbà
Catalunya|Cataluña
Serveis de desenvolupament i implementació de millores funcionals de la plataforma digital Flexitransport Catalunya
Resumen del contrato
Contractació dels serveis per al desenvolupament, implementació i millora de la plataforma digital FlexiTransport Catalunya
📦
Lotes (2)
Serveis de desenvolupament i implementació de millores funcionals de la plataforma digital Flexitransport Catalunya (Lote 2)
29.380 €Abasta l’anàlisi, assessorament i implementació de mesures de compliment normatiu RGPD/LOPD per a la plataforma, amb un perfil professional jurídic-tecnològic específic i diferenciada de les tasques de desenvolupament pur.
Serveis de desenvolupament i implementació de millores funcionals de la plataforma digital Flexitransport Catalunya (Lote 1)
90.485 €Tasques de desenvolupament, implementació i suport tècnic de noves funcionalitats de la plataforma, amb característiques tècniques homogènies i que poden ser executades de manera autònoma per un especialista en programació i integració de sistemes.
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Oferta econòmica26%
- Especialització de l’equip8%
- Experiència de l’empresa en projectes de digitalització de transport en autobús6%
- Descripció de la solució proposada30%
- Experiència de l’equip6%
- Equip, metodologia i pla de treball19%
- Contractació indefinida5%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
90.485 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 06 mar 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 72000000
- ExpedienteExp 2025-63-Po
- Publicado11 feb 2026

