Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Salud, Asistencia Sanitaria y Trabajo Social/F25.029CN - SERVEIS DE RECLUTAMINT I SEGUIMENT DE PACIENTS PEL PROJECTE 101057292 DE LA FUNDACIÓ DE RECERCA CLÍNIC BARCELONA – INSTITUT D’INVESTIGACIONS BIOMÈDIQUES AUGUST PI I SUNYER (FRCB-IDIBAPS)
CAT
Fundació de Recerca Clínic Barcelona - Institut d'Investigacions Biomèdiques August Pi i Sunyer
Catalunya|Cataluña
F25.029CN - SERVEIS DE RECLUTAMINT I SEGUIMENT DE PACIENTS PEL PROJECTE 101057292 DE LA FUNDACIÓ DE RECERCA CLÍNIC BARCELONA – INSTITUT D’INVESTIGACIONS BIOMÈDIQUES AUGUST PI I SUNYER (FRCB-IDIBAPS)
Resumen del contrato
Prestació de serveis, com a centre clúster, que permetin el reclutament d’uns 68 pacients oncològics pal·liatius en curs de tractament antitrombòtic. Així mateix, supervisarà la correcta cumplimentació de les dades dels pacients inclosos a nivell nacional (uns 130 pacients) en una plataforma online, pel projecte 101057292.
⚖️
Criterios de Adjudicación
- Organització proposada pel centre, incloent el cronograma d'actuació i els recursos humans i materials destinats a l'execució del contracte10%
- Estratègia detallada presentada pel centre per identificar i captar pacients oncològics pal·liatius en tractament antitrombòtic, assegurant que el procés compleix criteris d'equitat e inclusió dels pacients candidats a l'estudi.10%
- Procediment proposat pel centre per obtenir el consentiment informat en pacients, amb adaptació específica a la situació pal·liativa8%
- Reclutament i introducció dels 68 pacient8%
- Mecanismes davant retards, pèrdua de pacients o dificultats ètiques o organitzatives12%
- Experiència professional acreditada en l'aplicació de protocols de guies clíniques en pacients oncològics en tractament antitrombòtic, del responsable del contracte5%
- Supervisió dels 130 pacients2%
- Resta de criteris de valoració automàtica15%
- Publicacions científiques15%
- Es valorarà que el metge responsable del centre reclutador hagi participat com a coordinador d'algun assaig clínic, i no únicament en col·laboracions marginals15%
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
151.392 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 19 dic 2025
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto
- TipoObras
- CategoríaCPV 85100000
- ExpedienteF25.029CN
- Publicado22 dic 2025

