Inicio/Licitaciones Públicas/C.253353 / JINI / Servei de dinar per a 10 persones / 24.03.26 / Alumnes i professors visitants de la Universitat de Westminster / Trobades amb investigadors i visita de les instal·lacions-Servei de dinars a la cafeteria 24 de març
CAT
Universitat de Girona
Catalunya|Cataluña
C.253353 / JINI / Servei de dinar per a 10 persones / 24.03.26 / Alumnes i professors visitants de la Universitat de Westminster / Trobades amb investigadors i visita de les instal·lacions-Servei de dinars a la cafeteria 24 de març
Resumen del contrato
C.253353 / JINI / Servei de dinar per a 10 persones / 24.03.26 / Alumnes i professors visitants de la Universitat de Westminster / Trobades amb investigadors i visita de les instal·lacions-Servei de dinars a la cafeteria 24 de març
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
80 €
Plazo de presentación
Sin especificar
- EstadoAbierta
- ProcedimientoAbierto simplificado
- TipoObras
- CategoríaCPV 55330000
- ExpedienteF920405
- Publicado28 ago 2026

