Inicio/Licitaciones Públicas/Servicios de Educación, Formación y Capacitación/ECE-2026-0040: Segundo contrato baseado do Lote 8 do acordo marco do Servizo por lotes para a impartición de accións formativas dos graos A, B, e C do sistema de formación profesional mediante unha creación dunha rede de centros asociados
GAL
Consellería de Emprego, Comercio e Emigración
Galicia
ECE-2026-0040: Segundo contrato baseado do Lote 8 do acordo marco do Servizo por lotes para a impartición de accións formativas dos graos A, B, e C do sistema de formación profesional mediante unha creación dunha rede de centros asociados
Resumen del contrato
ECE-2026-0040: Segundo contrato baseado do Lote 8 do acordo marco do Servizo por lotes para a impartición de accións formativas dos graos A, B, e C do sistema de formación profesional mediante unha creación dunha rede de centros asociados
📦
Lotes (1)
L0 - ECE-2026-0040: Segundo contrato baseado do Lote 8 do acordo marco do Servizo por lotes para a impart ...
0 €
✨
Descubre si esta licitación encaja contigo
Documentación oficial adjunta (0)
No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
924.275 €
Plazo de presentación
Plazo finalizado
Hasta el 04 ago 2026
- EstadoAbierta
- ProcedimientoRestringido
- TipoServicios
- CategoríaCPV 80500000
- ExpedientePcPG/2026/828823
- Publicado05 ago 2026

