Inicio/Licitaciones Públicas/Equipos de Laboratorio, Ópticos y de Precisión/PO260101 Subministrament de comptadors d’aigua amb tecnologia de comunicació LoRaWAN per a Terrassa Cicle de l’Aigua, EPEL.
CAT

Terrassa Cicle de l'aigua EPEL

Catalunya|Cataluña

PO260101 Subministrament de comptadors d’aigua amb tecnologia de comunicació LoRaWAN per a Terrassa Cicle de l’Aigua, EPEL.

Resumen del contrato

Subministrament de comptadors d’aigua amb tecnologia de comunicació LoRaWAN per a Terrassa Cicle de l’Aigua, EPEL.

📦

Lotes (1)

  • PO260101 Subministrament de comptadors d’aigua amb tecnologia de comunicació LoRaWAN per a Terrassa Cicle de l’Aigua, EPEL. (Lote 1)

    256.500 €

    Subministrament de comptadors volumètrics amb comunicació LoRaWAN

⚖️

Criterios de Adjudicación

  • Preu
    60%
  • Resta de criteris de valoració automàtica
    15%
  • Criteris de valoració sotmesos a judici de valor
    N/A
  • Resta de criteris de valoració automàtica
    25%
📋

Requisitos y Solvencia

  • Volum anual de negocis
  • Condicions especials tipus Social
  • Condicions especials tipus Social
  • Condicions especials tipus Mediambiental
  • Condicions especials tipus Mediambiental
  • Relació subministraments principals efectuats de la mateixa naturalesa en el curs de com a màxim els últims tres anys
  • Condicions especials tipus Social
  • Altres condicions d'execució

Descubre si esta licitación encaja contigo

Documentación oficial adjunta (0)

No hay documentos adjuntos disponibles para esta licitación pública.
Presupuesto Base (Sin IVA)
256.500 €
Plazo de presentación
Faltan 14 días
Hasta el 14 sept 2026
  • EstadoAbierta
  • ProcedimientoAbierto
  • TipoServicios
  • CategoríaCPV 38421100
  • ExpedientePO260101
  • Publicado10 ago 2026
PO260101 Subministrament de comptadors d’aigua amb tecnologia de comunicació LoRaWAN per a Terrassa Cicle de l’Aigua, EPEL. | LicitaBot | LicitaBot